Referanslar
Seramiksan Responsive Mobile Görünümü
Seramiksan Responsive Tablet Görünümü
Seramiksan Responsive Masaüstü Görünümü

Seramiksan

2018

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı.

Çimentaş Responsive Mobile Görünümü
Çimentaş Responsive Tablet Görünümü
Çimentaş Responsive Masaüstü Görünümü

Çimentaş

2018

Türkiye’nin ilk özel ve Ege Bölgesi'nin ilk Çimento Fabrikası olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 5 kıta ve 17 ülkede faaliyet göstermekte olan; 11 çimento fabrikası, 25 terminal, 107 hazır beton ve 3 atık bertaraf tesisi ile sektöründe Dünya’nın önemli grupları arasında yer alan Cementir Holding tarafından 2001 tarihinde satın alındı.

Çimentaş, yaklaşık 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur.

Sintan Kimya Responsive Mobile Görünümü
Sintan Kimya Responsive Tablet Görünümü
Sintan Kimya Responsive Masaüstü Görünümü

Sintan Kimya

2019

Sintan Kimya is one of the main synthetic tanning chemical producers in the world and only one in Turkey. By the cooperation of Kromsan (Sisecam) and Cromital SpA, Sintan Kimya opened its doors in 2006 to become one of the leading player of syntan producers worldwide and offer worldclass customer experience with high quality syntans with Italian knowhow.

Bakioğlu Holding Responsive Mobile Görünümü
Bakioğlu Holding Responsive Tablet Görünümü
Bakioğlu Holding Responsive Masaüstü Görünümü

Bakioğlu Holding

2018

Sürekli yatırım ve gelişimle, yer aldığı tüm faaliyet alanlarında "en iyiye" ulaşarak ülkesine değer katan dünya çapında saygın bir şirketler topluluğu olarak "baki" kalma misyonuyla faaliyetlerine yön veren; çekirdekten başlayarak 1973’ten günümüze entegre bir “Ambalaj Sanayi” geliştiren ve bunu uluslar arası standartlara ulaştıran Bakioğlu Holding, bu başarıyı küresel rekabette Türk Ambalaj Sektörü’ne kazandırmaktan gurur duymaktadır.

Organik Holding Responsive Mobile Görünümü
Organik Holding Responsive Tablet Görünümü
Organik Holding Responsive Masaüstü Görünümü

Organik Holding

2018

Organik Group is a private family owned group of companies established in 1965.Our history dates back to the establishment of Elkasan in 1924. Our  main activities are the Production, Distribution, Research and Licensing of Speciality Chemicals for various industrial applications   for  sophisticated market needs.

Pınar Foods GMBH Responsive Mobile Görünümü
Pınar Foods GMBH Responsive Tablet Görünümü
Pınar Foods GMBH Responsive Masaüstü Görünümü

Pınar Foods GMBH

2018

Satış ve dağıtımının yaptığı tüm et ve süt ürünlerinin üretimini çeşitli Avrupa ülkelerinin önde gelen üreticileri ile birlikte gerçekleştiren Pınar Foods GmbH, Pınar markalı ürünlerin Avrupa'da pek çok seçkin marketin raflarında yer almasını sağlıyor. Üretimi yapan Pınar markalı ürünler; Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda başta olmak üzere AB ülkeleri, ABD ve Azerbaycan'da tüketici ile buluşuyor.

Belenco Responsive Mobile Görünümü
Belenco Responsive Tablet Görünümü
Belenco Responsive Masaüstü Görünümü

Belenco

2017

Peker Yüzey Tasarımları A.Ş., Belenco® Kuvars Yüzeyleri üretmek üzere, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 19 bin metrekaresi kapalı, 36 bin metrekaresi açık alanda kurulmuştur. 10 Aralık 2011’de açılışı gerçekleşen tesiste, dünyanın lider doğal ve kompoze taş teknoloji firması İtalyan Breton S.P.A’nın en gelişmiş teknolojisiyle tam otomatik iki hatta 4 holde, 3 vardiya ile üretim yapılmaktadır.

ENA2 Responsive Mobile Görünümü
ENA2 Responsive Tablet Görünümü
ENA2 Responsive Masaüstü Görünümü

ENA2

2019

To go above and beyond industry standards for every project we are involved with. This is accomplished through the highest level of precision, customization and innovation in a way that does not compromise time or cost efficiencies.

Continual development and life-long-learning is a requirement for every employee at ENA2, this ensures we are equipped with the necessary skills to complete the most advanced projects.

İnci GS Yuasa Responsive Mobile Görünümü
İnci GS Yuasa Responsive Tablet Görünümü
İnci GS Yuasa Responsive Masaüstü Görünümü

İnci GS Yuasa

2016

İnci Holding’in öncü şirketlerinden, sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ahunbay Responsive Mobile Görünümü
Ahunbay Responsive Tablet Görünümü
Ahunbay Responsive Masaüstü Görünümü

Ahunbay

2019

Ahunbay Construction, 2010 yılında tüm İşverenlerimize fütüristik benzersiz ve göz alıcı inşaat projeleri sunmak amacıyla kurulmuştur. İşverenlerimizin gelecekle ilgili vizyonunu bugünden inşa ediyoruz. Yeteneklerimizin en üst düzey lüks yapıları yaratmasını sağlamak için tüm İşverenlerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Konsept tasarımlar heyecan verici ve yenilikçi bir cephe ile projeyi yansıtmaktadır.

1

HIZLI HİZMET TALEP FORMU

Formumuzu doldurun ve bize taleplerinizi bildirin.