Referanslar | Venüs Ajans - Dijital reklam ajansı, izmir web tasarım ajansı, sosyal medya yönetimi, kurumsal ve profesyonel SEO

Referanslar

HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ AKTİF WEB SİTELERİMİZ

REFERANS PROJELER

ENDA ENERJİ HOLDİNG

Çevre dostu ve profesyonel yönetim anlayışıyla işletilen enerji santralleri vasıtasıyla ürettiği temiz enerjiyi, nihai tüketiciyle buluşturan ENDA Enerji Holding ve grup şirketleri için kurumsal kimlik çalışmalarına uygun, dinamik bir web sitesi hazırladık.

Siteye Git

SERAMİKSAN

Seramik sağlık gereçleri (vitrifiye), yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları üreten Seramiksan için şık ve zamansız bir web sitesi hazırladık.

Siteye Git

BELENCO

Doğal kuvars mineralini birbirinden farklı renkler ve yüzey tasarımları ekleyerek değişik işlemlerden geçirerek üreten Belenco için şık bir web sitesi hazırladık. Belenco’nun yaşam alanlarınıza kattığı değeri web sitesinde de yansıttık.

Siteye Git

ÇİMENTAŞ

Türkiye’nin ilk özel ve Ege Bölgesi'nin ilk Çimento Fabrikası olarak İzmir’de kurulan, 5 kıta ve 17 ülkede faaliyet gösteren Çimentaş için sektörünün dinamiklerine uygun bir web sitesi hazırladık. Hazırladığımız web sitesinde özel bir çizime de yer verdik.

Siteye Git

ALTIN YUNUS

Ege’nin incisi, güzel İzmir’in 80 km. batısındaki Çeşme ilçesinin Boyalık Mevkii Kalem Burnu'nda kurulmuş olan Altın Yunus, Türkiye ve Orta Doğu’nun ilk 1000 kişilik turizm tesislerinden biridir. Yaşar Holding’in bir kuruluşu olan Altın Yunus’un inşasına 1972 yılında başlanmış olup, 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak, 1974 yaz sezonunda faaliyete geçmiştir.

Siteye Git

ÇİMBETON

Çimbeton, 1985 yılında bağlı bulunduğu grup şirketi Çimentaş tarafından kurulmuş olup, 1986 yılında hazır beton üretimine başlamıştır. Çimentaş şirketler topluluğu; çimento, hazır beton ve agrega ürünlerinde dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Cementır Holding’e bağlıdır.

Siteye Git

EGENDA

Enda Enerji Holding portföyünde bulunan yatırımları gerçekleştiren ve çalışmaları yürüten Egenda bünyesinde; Eğlence I HES, Eğlence II HES, Alaçatı RES, Mordoğan RES, Germiyan RES, Urla RES ile birlikte, işletmedeki iştirakleri; Tuzla JES, Yaylaköy RES ve Su Enerji (Çaygören HES) bulunmaktadır. 1997 yılından beri gerek bağlı kuruluşları gerekse iştirakleri vasıtasıyla sadece enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. 
 

Siteye Git

KIRÇİÇEĞİ

Kemal İpbaş ve Osman İpbaş tarafından 1985 yılında kurulan Kırçiçeği, bugün 19 şubesi ve İzmir Göztepe’de bulunan kasap dükkanları ile hizmet vermektedir. 1985'ten beri insanların ruhunu doyurmak ve benzersiz deneyimler sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş ürün ve hizmetlerle, gıda sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.

Siteye Git

ORGANİK HOLDİNG

Organik Holding, 1965 yılında kurulmuş özel bir aile şirketler grubudur. Tarihi 1924 yılında Elkasan'ın kuruluşuna dayanmaktadır. Sofistike pazar ihtiyaçları için çeşitli endüstriyel uygulamalar için özel kimyasalların üretimi, dağıtımı, araştırılması ve lisanslanması üzerine çalışır.

Siteye Git

İNCİ GS YUASA

İnci Holding’in öncü şirketlerinden, sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Siteye Git
1