Referanslar
Seramiksan Responsive Mobile Görünümü
Seramiksan Responsive Tablet Görünümü
Seramiksan Responsive Masaüstü Görünümü

Seramiksan

2018

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı.

Çimentaş Responsive Mobile Görünümü
Çimentaş Responsive Tablet Görünümü
Çimentaş Responsive Masaüstü Görünümü

Çimentaş

2018

Türkiye’nin ilk özel ve Ege Bölgesi'nin ilk Çimento Fabrikası olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 5 kıta ve 17 ülkede faaliyet göstermekte olan; 11 çimento fabrikası, 25 terminal, 107 hazır beton ve 3 atık bertaraf tesisi ile sektöründe Dünya’nın önemli grupları arasında yer alan Cementir Holding tarafından 2001 tarihinde satın alındı.

Çimentaş, yaklaşık 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur.

Bakioğlu Holding Responsive Mobile Görünümü
Bakioğlu Holding Responsive Tablet Görünümü
Bakioğlu Holding Responsive Masaüstü Görünümü

Bakioğlu Holding

2018

Sürekli yatırım ve gelişimle, yer aldığı tüm faaliyet alanlarında "en iyiye" ulaşarak ülkesine değer katan dünya çapında saygın bir şirketler topluluğu olarak "baki" kalma misyonuyla faaliyetlerine yön veren; çekirdekten başlayarak 1973’ten günümüze entegre bir “Ambalaj Sanayi” geliştiren ve bunu uluslar arası standartlara ulaştıran Bakioğlu Holding, bu başarıyı küresel rekabette Türk Ambalaj Sektörü’ne kazandırmaktan gurur duymaktadır.

Pınar Foods GMBH Responsive Mobile Görünümü
Pınar Foods GMBH Responsive Tablet Görünümü
Pınar Foods GMBH Responsive Masaüstü Görünümü

Pınar Foods GMBH

2018

Satış ve dağıtımının yaptığı tüm et ve süt ürünlerinin üretimini çeşitli Avrupa ülkelerinin önde gelen üreticileri ile birlikte gerçekleştiren Pınar Foods GmbH, Pınar markalı ürünlerin Avrupa'da pek çok seçkin marketin raflarında yer almasını sağlıyor. Üretimi yapan Pınar markalı ürünler; Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda başta olmak üzere AB ülkeleri, ABD ve Azerbaycan'da tüketici ile buluşuyor.

Bak Ambalaj Responsive Mobile Görünümü
Bak Ambalaj Responsive Tablet Görünümü
Bak Ambalaj Responsive Masaüstü Görünümü

Bak Ambalaj

2018

Türkiye’nin önde gelen lider esnek ambalaj üreticisi olan Bak Ambalaj, güçlü sermaye yapısı, tecrübeli ve dinamik çalışanları, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları ile 1973'den bu yana çeşitli sektörlerin önde gelen şirketlerine hizmet vermektedir. 

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ve 4 ayrı tesiste faaliyetlerini yürüten Bak Ambalaj; bu sayede müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir.

Süreko Responsive Mobile Görünümü
Süreko Responsive Tablet Görünümü
Süreko Responsive Masaüstü Görünümü

Süreko

2017

Süreko atık yönetimi Nakliye Lojistik Elektrik Üretimi  A.Ş. Manisa’ nın Kula ilçesinde 01.09.2009 yılında kurulmuştur. Süreko’nun önceliği atıkları geri kazanmak/ geri dönüştürmek ya da atıktan enerji üretmektir. Güvenli ve kontrollü atık yönetiminde, başka hiçbir uygulanabilir seçenek kalmadığında, tercih edilmesi gereken en son yönetim düzenli depolamadır.

İnci GS Yuasa Responsive Mobile Görünümü
İnci GS Yuasa Responsive Tablet Görünümü
İnci GS Yuasa Responsive Masaüstü Görünümü

İnci GS Yuasa

2016

İnci Holding’in öncü şirketlerinden, sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Uğur Soğutma Responsive Mobile Görünümü
Uğur Soğutma Responsive Tablet Görünümü
Uğur Soğutma Responsive Masaüstü Görünümü

Uğur Soğutma

2016

Uğur Soğutma, 18 Nisan 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla başladığı faaliyetlerine bugün, 220.000 m² faal kapalı alana sahip ana fabrikası, 91.000 m² kapalı alana sahip Nazilli Organize Sanayi fabrikası, toplam 2000’den fazla çalışanı, 850’nin üzerinde satış noktası, 240′a yakın Uğur Yetkili Servis Merkezi ile 5 kıtada 142 ülkeye yarım asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Etapak Ambalaj Responsive Mobile Görünümü
Etapak Ambalaj Responsive Tablet Görünümü
Etapak Ambalaj Responsive Masaüstü Görünümü

Etapak Ambalaj

2018

Özgörkey Holding bünyesinde 1997 yılında kurulan Etapak Baskı Ambalaj San. ve Tic. A.Ş, üretim faaliyetlerini AMBALAJ ve PLASTİK ENJEKSİYON sektörlerinde İzmir’de bulunan iki ayrı tesisinde sürdürmektedir. İstanbul’daki yönetim merkezi ve İzmir fabrikalarındaki satış organizasyonu ile Türkiye ve yurt dışında bulunan müşterilerine hizmet vermektedir. 

Altın Yunus Responsive Mobile Görünümü
Altın Yunus Responsive Tablet Görünümü
Altın Yunus Responsive Masaüstü Görünümü

Altın Yunus

2018

Altın Yunus, Yaşar Holding’in bir kuruluşu olup, Ege’nin incisi, güzel İzmir’in 80 km. batısındaki Çeşme ilçesinin Boyalık Mevkii Kalem Burnu’nda 140.000 m2’lik alanda kurulmuş Türkiye’nin en büyük tesislerinden biridir. İnşasına 1972 yılında başlanmış olup, 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak, 1974 yaz sezonunda faaliyete geçmiştir. Altın Yunus Türkiye ve Ortadoğu’nun ilk bin kişilik, birinci sınıf tatil köyüdür. 

1

HIZLI HİZMET TALEP FORMU

Formumuzu doldurun ve bize taleplerinizi bildirin.