Referanslar
Seramiksan Responsive Mobile Görünümü
Seramiksan Responsive Tablet Görünümü
Seramiksan Responsive Masaüstü Görünümü

Seramiksan

2018

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı.

İnci GS Yuasa Responsive Mobile Görünümü
İnci GS Yuasa Responsive Tablet Görünümü
İnci GS Yuasa Responsive Masaüstü Görünümü

İnci GS Yuasa

2016

İnci Holding’in öncü şirketlerinden, sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Altın Yunus Responsive Mobile Görünümü
Altın Yunus Responsive Tablet Görünümü
Altın Yunus Responsive Masaüstü Görünümü

Altın Yunus

2016

Altın Yunus, Yaşar Holding’in bir kuruluşu olup, Ege’nin incisi, güzel İzmir’in 80 km. batısındaki Çeşme ilçesinin Boyalık Mevkii Kalem Burnu’nda 140.000 m2’lik alanda kurulmuş Türkiye’nin en büyük tesislerinden biridir. İnşasına 1972 yılında başlanmış olup, 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak, 1974 yaz sezonunda faaliyete geçmiştir. Altın Yunus Türkiye ve Ortadoğu’nun ilk bin kişilik, birinci sınıf tatil köyüdür. 

Mondial Motor Responsive Mobile Görünümü
Mondial Motor Responsive Tablet Görünümü
Mondial Motor Responsive Masaüstü Görünümü

Mondial Motor

2016

Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA), TUİK satış verilerine göre 2005 - 2014 yılları arasında her yıl Türkiye satış liderliğini elinde bulunduran, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyen "Mondial" 400 satış noktası, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası ile hizmet vermektedir.

Belenco Responsive Mobile Görünümü
Belenco Responsive Tablet Görünümü
Belenco Responsive Masaüstü Görünümü

Belenco

2017

Peker Yüzey Tasarımları A.Ş., Belenco® Kuvars Yüzeyleri üretmek üzere, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 19 bin metrekaresi kapalı, 36 bin metrekaresi açık alanda kurulmuştur. 10 Aralık 2011’de açılışı gerçekleşen tesiste, dünyanın lider doğal ve kompoze taş teknoloji firması İtalyan Breton S.P.A’nın en gelişmiş teknolojisiyle tam otomatik iki hatta 4 holde, 3 vardiya ile üretim yapılmaktadır.

Mondial Tarım Responsive Mobile Görünümü
Mondial Tarım Responsive Tablet Görünümü
Mondial Tarım Responsive Masaüstü Görünümü

Mondial Tarım

2017

Geniş satış, yedek parça ve servis ağına sahip olan Uğur Motorlu Araçlar çatısı Mondial, bu alandaki birikimini Mondial Tarım ile tarım aletleri alanına taşıyor.

Süreko Responsive Mobile Görünümü
Süreko Responsive Tablet Görünümü
Süreko Responsive Masaüstü Görünümü

Süreko

2017

Süreko atık yönetimi Nakliye Lojistik Elektrik Üretimi  A.Ş. Manisa’ nın Kula ilçesinde 01.09.2009 yılında kurulmuştur. Süreko’nun önceliği atıkları geri kazanmak/ geri dönüştürmek ya da atıktan enerji üretmektir. Güvenli ve kontrollü atık yönetiminde, başka hiçbir uygulanabilir seçenek kalmadığında, tercih edilmesi gereken en son yönetim düzenli depolamadır.

TUDEM   Responsive Mobile Görünümü
TUDEM   Responsive Tablet Görünümü
TUDEM   Responsive Masaüstü Görünümü

TUDEM

2017

Tudem Yayın Grubu; nitelikli eğitim ve öğretim için gerekli kaynağı oluşturmak, bireylere daha donanımlı olmaları yolunda katkı sağlamak amacıyla 1984 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Eğitim yayıncılığının yanı sıra, 15 yılı aşkın bir süredir kültür yayıncılığındaki özgün, nitelikli ve güvenilir eserleriyle sektördeki lider kuruluşlardan biridir. 

Sera Mutfak Responsive Mobile Görünümü
Sera Mutfak Responsive Tablet Görünümü
Sera Mutfak Responsive Masaüstü Görünümü

Sera Mutfak

2016

Sera Streç, Türkiye'nin ilk PVC streç film tedarikçisi ve 1993 yılında da üreticisi olarak streç film faaliyetlerine  başlamıştır. Geniş ürün yelpazesi, ürün kalitesi ve üretim kapasitesi ile Türkiye’deki en büyük streç film üreticisidir.

Uğur Soğutma Responsive Mobile Görünümü
Uğur Soğutma Responsive Tablet Görünümü
Uğur Soğutma Responsive Masaüstü Görünümü

Uğur Soğutma

2016

Uğur Soğutma, 18 Nisan 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla başladığı faaliyetlerine bugün, 220.000 m² faal kapalı alana sahip ana fabrikası, 91.000 m² kapalı alana sahip Nazilli Organize Sanayi fabrikası, toplam 2000’den fazla çalışanı, 850’nin üzerinde satış noktası, 240′a yakın Uğur Yetkili Servis Merkezi ile 5 kıtada 142 ülkeye yarım asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir.

1

HIZLI HİZMET TALEP FORMU

Formumuzu doldurun ve bize taleplerinizi bildirin.